Automatyka do bram Kraków

Brama wjazdowa na posesję oraz do garażu to pierwsze zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, a także ochrona przed kradzieżą samochodu. Warto więc zadbać o jej właściwe zabezpieczenie, a także odpowiedni komfort obsługi na co dzień. Aby zrealizować ten drugi cel, należy zwrócić uwagę na automatykę do bram. Są to elementy, dzięki którym zamykanie oraz otwieranie bramy będzie wygodne, oraz nie będzie wymagać, aby kierowca pojazdu wysiadał z niego za każdym razem, kiedy chce wjechać lub wyjechać z garażu oraz posesji.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży oraz dostawie wraz z montażem automatyki do bram. Nasze produkty pochodzą jedynie od renomowanych firm, które posiadają odpowiednie certyfikaty, a cechuje je niezwykła niezawodność. Dostarczamy automatykę zarówno do sterowania bramami przemysłowymi, ogrodzeniowymi, jak i garażowymi, a także różnego rodzaju silniki rurowe do krat rolowanych, markiz, rolet oraz bram rolowanych.

Rodzaj bramy garażowej a napęd

  • Brama segmentowa górna - jest to niewątpliwie najbardziej uniwersalny rodzaj bramy; pasują do niej wszystkie typy napędów.
  • Brama segmentowa boczna - napęd ten montuje się nad nadprożem lub na ścianie bocznej; jest on wyposażony w specjalne ramię do ciągnięcia tego typu bramy.
  • Brama rozwieralna - jest to rodzaj bramy, do której najciężej dopasować napęd.
  • Brama uchylna - tutaj pasują wszystkie typy napędów, które mają odpowiednią moc.

 

Dlaczego warto wybrać Pils - automatyka do bram Kraków?

  • Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże inwestycje. Jesteśmy autoryzowanym dostawcą automatyki do bram w Krakowie oraz jego okolicach. Nasze produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, którzy dostępni są na polskim rynku. W skład naszej oferty wchodzi nie tylko napęd do bram garażowych, ale również ogrodzeniowych, rolet, żaluzji fasadowych oraz markiz.
  • Cena naszych produktów oraz ich bezawaryjność sprawiają, że znajdują one szerokie grono zadowolonych nabywców. Efektywne zabezpieczenia oraz najwyższe bezpieczeństwo użytkowania gwarantują listwy optyczne, zabezpieczenia przeciążeniowe, kurtyny świetlne oraz fotokomórki.
  • Dla najbardziej wymagających Klientów posiadamy systemy inteligentnego sterowania domem. Jest to możliwe za pomocą smartfonu lub komputera. Będziesz mógł wówczas sterować praktycznie każdym urządzeniem w swoim domu - począwszy od oświetlenia oraz ogrzewania, poprzez rolety, aż po drzwi oraz bramy.
  • Oferujemy Ci wiele udogodnień, np. częściowe otwarcie bramy dla roweru czy pieszych, awaryjne otwieranie bramy przy pomocy akumulatora, a także automatyczne zamykanie się bramy po pewnym czasie. Są to niezwykle ważne niuanse pomocne podczas codziennego użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl