Balustrady - Kraków

Balustrady - produkcja i montaż balustrad

balustrada-Krakow-3

Nasza Firma specjalizuje się w produkcji balustrad przy schodach i balkonach, wykonywaniem poręczy, schodów. Nasze balustrady wykonywane są ze stali nierdzewnej, stali czarnej cynkowanej ogniowo lub szkła, które wyróżnia wysoka jakość wykonania. Dodatkowo cechuje je niepowtarzalny wygląd.

Balustrady wykonujemy dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Staramy się, aby nasze wzornictwo było różnorodne, a tym samym spełniało oczekiwania naszych klientów . Na życzenie Klientów wykonujemy także konstrukcje według ich własnego projektu. 

 

Balustrady stalowe (stal czarna cynkowana ogniowo)

balustrady stalowe Kraków

Balustrady stalowe, cynkowane ogniowo, lakierowane proszkowo lub na mokro. Wykonuje się je z różnych kształtowników stalowych, dobiera się w zależności od wymagań klientów.

Podstawowym elementem systemu balustrady jest profil nośny i pochwyt, wykonane są one z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Wypełnienie balustrady można wykonać również z profili blachy stalowej cynkowanej lub z kształtowników stalowych, albo z drewna.

Balustrady ze stali nierdzewnej Kraków


Balustrady ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej)


Wykonany z kształtowników ze stali nierdzewnej. Mogą być łączone za pomocą spawów, a następnie polerowane lub skręcane. Wypełnienie wykonuje się z rożnego rodzaju szkła, profili nierdzewnych lub z drewna.

Oferowane przez naszą firmę akcesoria do balustrad ze stali nierdzewnej, a także balustrad szklanych, to produkty sprawdzone i spełniające surowe wymogi jakościowe. Każdy, nawet najmniejszy, element wykonany został z niezwykłą precyzją i posiada odpowiednią gwarancję.  


Balustrady szklane

Balustrady szklane Kraków

W balustradach stosujemy rozwiązanie, które pozwala w pełni wykorzystać potencjał szklanych balustrad. Dzięki innowacyjnemu zamocowaniu możliwa jest całkowita rezygnacja ze słupków wzmacniających. Jedynym elementem konstrukcyjnym, poza oczywiście szybą, jest profil mocowany na powierzchni posadzki. Unikatowy sposób montażu nie wymaga wykonywania osłabiających szkło otworów. Zastosowane szyby to oczywiście bezpieczne - laminowane szkło hartowane.

balustrady Kraków 2

Brak elementów zaburzających przejrzystość balustrady, takich jak np. słupki stalowe, to nie tylko oryginalny efekt wizualny, ale również korzyści związane z utrzymaniem czystości.

Mimo, że najbardziej popularna jest przeźroczysta balustrada szklana to oferujemy możliwość zastosowania szkła w dowolnym kolorze. Dodatkowym efektem może być podświetlenie LED zamontowane w profilu montażowym, który występuje w dwóch wersjach, o przekroju kwadratowym oraz owalnym. Posiadamy również dowolność wyboru koloru profilu, może to być: naturalne anodowane aluminium, imitacja stali nierdzewnej INOX lub malowanie na dowolny kolor z palety RAL.

 

Wzory balustrad - Katalogi PDF

Zobacz katalog balustrad:

Wzory balustrad - Katalog I.

Wzory balustrad - Katalog II.

Wzory balustrad - Katalog III.

 

Balustrady - realizacje

Poniżej nasze realizacje balustrad.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl