Nitus Kraków

Jesteśmy firmą, która zajmuje się nie tylko sprzedażą szlabanów, krat rolowanych, markiz, rolet, żaluzji, żaluzji fasadowych, drzwi zewnętrznych, balustrad, automatyki do bram, rolet zewnętrznych, ogrodzeń dla przemysłu, posesyjnych, bram przemysłowych oraz garażowych, ale również ich montażem oraz serwisem. Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w naszym sklepie, pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, które wyróżniają się niezwykłą zawodnością oraz posiadają odpowiednie certyfikaty. Jedną z takich firm jest przedsiębiorstwo Nitus - obecne w branży budowlanej od ponad 20 lat.

Nitus - jakie produkty znajdziesz u nas?

Nitus to firma, która początkowo zajmowała się produkcją stolarki okiennej PVC, a następnie stolarką aluminiową. W wyniku opracowania całkowicie nowej strategii w 2007 roku firma skupiła się na produkcji bram segmentowych i stała się jedną z najbardziej liczących się działalności w tym sektorze. W naszym sklepie możesz znaleźć mnóstwo produktów firmy Nitus, np. segmentowe bramy garażowe oraz przemysłowe, stolarkę przeciwpożarową oraz aluminiową, solarkę PVC, rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne, a także komórki lokatorskie i moskitiery. Szeroka oferta producenta spowodowała, że ciągle coraz silniej zaznacza on swoją obecność nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami.

Nitus Kraków - najnowsze technologie

Producent zapewnia produkty odpowiadające najwyższym standardom - zarówno pod względem designu, jak i jakości. W trosce o bezpieczeństwo klientów firma pracuje wyłącznie w oparciu o ekologiczne i sprawdzone technologie. Podczas produkcji wykorzystywane są jedynie wyselekcjonowane materiały, a odpowiednio wykształceni inżynierowie dbają o detale oraz staranność wykonania każdego produktu. Właśnie dzięki takim działaniom możemy zaoferować naszym Klientom wieloletnią gwarancję wszystkich produktów producenta. Co więcej, przedsiębiorstwo nieustannie inwestuje w siebie - zwiększa swoje możliwości produkcyjne oraz testuje i wdraża nowoczesne rozwiązania. Wszystko to przekłada się na wysoki komfort użytkowania produktów oraz zadowolenie Klientów.

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów firmy Nitus. To, co wyróżnia firmę to bezkonkurencyjne ceny, doskonała jakość oraz niezwykła precyzja wykończenia. Najróżniejsze rodzaje bram garażowych, przemysłowych, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, drzwi, moskitier oraz okien czeka właśnie na Ciebie!

Nasza oferta dostępna jest dla klientów na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem producenta Nitus w naszym sklepie oraz innych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl