Okna Kraków

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu okien w Krakowie i okolicach. Proponujemy klientom szeroki wybór okien plastikowych, z których każde charakteryzuje się najwyższą  jakością oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii wspierających między innymi izolację termiczną i akustyczną. Jeśli szukasz firmy, która pomoże Ci wybrać okna w Krakowie, a także zajmie się ich fachową instalacją lub serwisem, sprawdź naszą ofertę okien PCV. W każdym aspekcie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo z naszej strony.

 

Okna - Kraków

Dostępne w naszej ofercie okna plastikowe to nowoczesne produkty od renomowanych producentów okien, dlatego charakteryzują się zarówno doskonałymi właściwościami, jak i atrakcyjną stylistyką. Okna PCV, które proponujemy, zapewniają skuteczną termoizolację, która pomaga zatrzymać ciepło w mieszkaniu, a także izolację akustyczną, która sprawia, że nie musimy martwić się o hałasy z zewnątrz. Co więcej, plastikowe okna skutecznie chronią wnętrze naszego domu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i przed wilgocią, a efektowny design pozwala na dopasowanie zarówno do całego budynku, jak i do aranżacji pomieszczeń wewnątrz. Nasze produkty wykonane są z bardzo trwałych materiałów, co zapewnia im odporność i wytrzymałość przez wiele lat. Niezależnie od tego, który model okien wybierzesz do swojego domu lub biura, możesz liczyć na to, że otrzymasz produkt, który będzie spełniał swoje zadanie, zapewniając Ci ochronę, a także stylowe wykończenie wnętrz. Instalacje okienne nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego możesz być pewien, że powierzając nam montaż, zostanie on wykonany fachowo, co potwierdzają liczne opinie naszych klientów.

 

Szukasz najlepszych okien w Krakowie? Sprawdź naszą ofertę!

Swoje usługi świadczymy profesjonalnie i z dbałością o szczegóły, a nasza oferta okien w Krakowie skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. U nas możesz liczyć na kompleksowość usług - zajmiemy się wykonaniem wszelkich pomiarów, dostarczeniem wybranych modeli, specjalistycznym montażem i - w razie potrzeby - serwisem Twoich okien. Kraków i okoliczne miejscowości to teren, na którym działamy. Zlecenia realizujemy ekspresowo i zawsze staramy się dostosować swoją ofertę do potrzeb klienta, zapewniając szeroką gamę produktów. Oferujemy w pełni sprawne mechanizmy okienne, bogate wzornictwo, trwałe materiały i fachowe doradztwo. Wybierając nasze okna, stawiasz na jakość i komfort. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Krakowie i okolicach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl