Kraty rolowane Kraków

kraty rolowane Kraków

Kraty rolowane Kraków

Kraty rolowane są idealnym zabezpieczeniem biura, salonu sprzedaży, magazynu, witryny sklepowej. Standardowo kraty rolowane wyposażone są w automatykę sterującą lub mechanizm sprężynowy . Oferowane przez nas kraty wykonane są z aluminium lub ze stali cynkowanej z możliwością lakierowania proszkowego na dowolny kolor według palety RAL .

Kraty rolowane spełniają funkcje zabezpieczenia antywłamaniowego, posiadają duża przepustowość światła i powietrza 

 

Kratę zamontować można zarówno w obiektach już istniejących jak i w nowopowstających. Podstawową funkcją i zaletą kraty rolowanej jest zabezpieczenie obiektu przy jednoczesnej możliwości: 

  • prezentacji ekspozycji,
  • zapewnienia właściwej wentylacji w pasażach i garażach podziemnych, parkingach wielokondygnacyjnych,
  • zmiany rozstawu i liczby okienek w celu tworzenia wybranych przez Państwa wzorów,
  • zastosowania przeszklenia w profilu kraty, które stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed wiatrem, deszczem, pyłem itp.
Kraty rolowane

Profile aluminiowe

                    PE 100                     PEK 52                    PAK 77                     PEK 80
                    PEK 100                      PEKP 52                      PEKP 77                      PEKP 80

 

 

 

Jeżeli chcesz dodatkowo zabezpieczyć swój lokal, biuro czy witrynę sklepową, doskonałym rozwiązaniem będą kraty rolowane, stworzone po to, aby w najwyższym stopniu zapobiec włamaniu oraz ewentualnemu uszkodzeniu drzwi lub okien. Nasza firma oferuje wiele rodzajów krat rolowanych w Krakowie i okolicach, gdzie zajmujemy się także ich montażem. Kraty rolowane, choć mają za zadanie utrudniać dostęp do okien i drzwi, nie zasłaniają całkiem witryny czy wejścia do lokalu, dlatego nadal można zobaczyć, co się za nimi mieści - w ten sposób klienci mogą nadal zobaczyć produkty znajdujące się za witryną. Co więcej, takie rozwiązanie pozwala również na skuteczną wentylację.

 

Nowoczesne kraty rolowane - Kraków

Wszystkie kraty rolowane, które oferujemy, wykonane są z produktów najwyższej jakości, dlatego charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Kraty wyposażone są również w zaawansowany, automatyczny system, który umożliwia wygodne użytkowanie. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, wzorów i kolorów krat rolowanych, dzięki czemu możesz wybrać takie, które najlepiej będą się prezentować w przypadku Twojego lokalu, magazynu, sklepu w galerii handlowej lub innego miejsca wymagającego dodatkowego zabezpieczenia antywłamaniowego.

 

Kraty rolowane w Krakowie - kraty na wymiar

Produkcję i montaż krat rolowanych w Krakowie i okolicznych terenach poprzedzą precyzyjny pomiar, dzięki któremu kraty są zawsze dostosowane do wymagań klienta i pasują do charakterystyki danego lokalu. Dostępnych jest także kilka różnych mechanizmów, ponieważ każde miejsce wymaga nieco innych zabezpieczeń. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty krat rolowanych.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl