Żaluzje Kraków

Żaluzje, rolety Mini, rolety dzień-noc, plisy, moskitiery okienne oraz drzwiowe, panele Track

rolety żaluzje Kraków

Rolety MINI

Jest to roleta systemowa na rurce z ciężkim obciążeniem stalowym, w wersjach z osprzętem białym, brązowym, oraz drewnopodobnym. Napęd łańcuszkowy z hamulcem - łańcuszek kulkowy stabilizowany obciążnikiem.
Dostępne sa wersje wolnowiszące bez kasety oraz przyszybowe z kasetą i porwadnicami

 

rolety kraków

rolety kraków 2

 

rolety kraków 3

rolety kraków 4

 

rolety mini kraków

rolety mini kraków 2

 

Rolety DZIEŃ - NOC

Rolety dzień noc to specjalny rodzaj rolet z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Naprzemianległy układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła za pomocą łańcuszka lub pilota. Rolety można zamontować nad wnęką lub bezinwazyjnie na ramie okiennej przy uzyciu dedykowanych uchwytów. Dostępna jest wersja wolnowisząca, nawierzchniowa raz przyszybowa

 

rolety kraków 5

rolety kraków 6

 

rolety dzień noc kraków

Żaluzje Kraków - Poziome

Materiałowe- o szerokości pasów 89 i 127 mm oraz PVC - o szerokości 89 mm (na zamówienie PCV o szerokości 51 mm lub aluminiowe 89 mm)

 

żaluzje kraków

żaluzje kraków 1

 

żaluzje kraków 2

żaluzje kraków 3

 

żaluzje kraków 4

żaluzje kraków 5

 

żaluzje kraków 6

żaluzje kraków 7

 

żaluzje poziome kraków

żaluzje poziome kraków 2

 

PLISY

Plisy umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, dzięki możliwości przesuwania tkaniny zarówno od góry jak i od dołu. Umożliwiaja przesłonięcie okien o nietypowych kształtach

 

rolety i żaluzje kraków

rolety i żaluzje kraków 1

 

rolety i żaluzje kraków 2

rolety i żaluzje kraków 3

 

rolety żaluzje kraków

żaluzje rolety kraków

 

PANEL TRACK

 

tanie rolety żaluzje kraków

tanie żaluzje rolety kraków

 

rolety żaluzje kraków - tanio

żaluzje rolety kraków - montaż

 

 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi wiele rodzajów rolet i żaluzji. Żaluzje to najlepszy sposób na to, aby zapewnić sobie przyjemne zacienienie w domu lub budynku firmowym. Bardzo istotne jest jednak, aby żaluzje były produktami najwyższej jakości, dlatego rekomendujemy wybierać sprawdzone żaluzje od renomowanych producentów. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i montażu żaluzji w Krakowie i okolicach, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszy produkt dla Ciebie.

 

Żaluzje na zamówienie - Kraków

Bez względu na rodzaj wybranych przez Ciebie żaluzji, możemy dostosować je do indywidualnych potrzeb, wykonując żaluzje w Krakowie lub okolicach na zamówienie. Żaluzje na wymiar będą pasować do dowolnego okna lub drzwi balkonowych. W naszej ofercie znajdziesz żaluzje wykonane z różnych materiałów, jednak możesz mieć pewność, że wszystkie są wytrzymałe i charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy nasłonecznienie, a także na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne.

 

Potrzebujesz żaluzji w Krakowie lub okolicach?

Zapewniamy szeroki wybór modeli, kolorów i rodzajów żaluzji, które dopasujesz do stylu dowolnego budynku. Oferujemy także fachowy montaż żaluzji w Krakowie i okolicach. Żaluzje, zależnie od Twoich preferencji, mogą zostać wyposażone w sterowanie manualne lub automatyczne. W przypadku plisów wykorzystane w nich tkaniny zachowują swoją trwałość i atrakcyjny wygląd przez wiele lat. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży i montażu żaluzji.

 

Moskitiery okienne oraz drzwiowe

W ofercie posiadamy również moskitiery okienne oraz drzwiowe. W razie pytań zapraszamy do zakładki KONTAKT

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl