Rolety Kraków

Popularność rolet zewnętrznych rośnie w zaskakującym tempie. Jest to głównie spowodowane ich wielofunkcyjnością - są one bowiem przydatne zarówno zimą, jak i latem. Co więcej, jest to obszar, który ciągle rozwija się, a dostępne są coraz to nowsze i lepsze rozwiązania, które gwarantują nie tylko skuteczne wyciszenie pomieszczenia oraz pochłanianie promieni słonecznych, ale również wiele opcji dodatkowych.

Wszystkie rolety zewnętrzne, które znajdziesz w naszym sklepie, są nie tylko funkcjonalne, ale również odporne na wpływ wszelkiego rodzaju czynników atmosferycznych oraz wytrzymałe pod względem mechanicznym.

Jakie są zalety rolet zewnętrznych?

  • Zaciemnienie pomieszczenia. Pozwalają one na całkowite odizolowanie się od promieni słonecznych. Dzięki temu w pomieszczeniu będzie całkowicie ciemno.
  • Ochrona akustyczna. Biorąc pod uwagę miejsce montażu oraz budowę rolet, pozwalają one obniżyć hałas dochodzący z zewnątrz.
  • Chłodniejsze lato. Ze względu na to, że masz możliwość odizolowania się od nasłonecznienia, rolety ograniczą nagrzewanie się pomieszczeń w lecie - możesz zatem śmiało liczyć na prawdziwą ulgę w szczególnie słoneczne dni.
  • Efektywność energetyczna. Wszędzie tam, gdzie są zamontowane rolety, straty cieplne zostają znacząco ograniczone. Przekłada się to na obniżenie kosztów ogrzewania. Dzieje się tak ze względu na to, że rolety posiadają specjalny pancerz, który jest wypełniony materiałem izolacyjnym.
  • Rozwiązanie antywłamaniowe. Rolety zewnętrzne są trudną do pokonania przeszkodą, dzięki czemu uchronią Twój dom przed próbami włamania. Co więcej, w naszym sklepie znajdziesz także specjalne modele antywłamaniowe, które charakteryzują się wyposażeniem w zamki oraz rygle.

 

Rolety zewnętrzne - Kraków - rodzaje

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów rolet zewnętrznych. Są to m.in. rolety zewnętrzne  w systemie podtynkowym i natynkowym. Każdy z nich charakteryzuje się innym sposobem montażu oraz efektem finalnym. Rolety zewnętrzne elewacyjne to najpopularniejsze rozwiązanie, a ich mechanizm montowany jest na elewacji budynku. Rolety zewnętrzne nakładane charakteryzują się całkowitym chowaniem się rolet w ścianie (w przypadku rolet podtynkowych), jest to zatem doskonałe rozwiązanie pod względem estetyki. Rolety zewnętrzne nadprożowe umieszcza się w nadprożu okna.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, jakie rolety będą odpowiednie do Twojego domu, służymy pomocą. Działamy na terenie miasta Kraków i okolic. Pomożemy dobrać Ci rolety dopasowane do Twoich potrzeb. Co więcej, oferujemy także montaż produktów zakupionych w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl