Ogrodzenia - Kraków

ogrodzenia Kraków

Ogrodzenia wyprodukowane z użyciem stali cynkowanej ogniowo, albo aluminium są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, kwasów organicznych oraz nieorganicznych i innych szkodliwych substancji, a przez to zachowują wysoką estetykę przez bardzo długi okres czasu co potwierdza 10- letnia gwarancja.

W ofercie znajduje się duży wybór kolorów oraz wzorów naszych wyrobów, wpisujących się w projekty obiektów prywatnych jak i przemysłowych.

  

Ogrodzenia - CECHY I ZALETY

ogrodzenia metalowe kraków

Ogrodzenia można dopasować do każdej posesji, niezależnie od wielkości obszaru i ukształtowania terenu, dzięki modułowej budowie systemu ogrodzeniowego. W jego skład wchodzą: bramy, segmenty, furtki oraz słupy. Można je dowolnie komponować i zestawiać.

Rozmaitość form i wzorów pozwala na dostosowanie ogrodzenia do architektury otoczenia. Proponujemy kilkaset rodzajów wypełnień: od najbardziej prostych do klasycznych rozwiązań. Długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji gwarantuje cynkowanie ogniowe wszystkich elementów ogrodzenia. Dodatkową ochronę powierzchni i estetyczny wygląd gwarantuje malowanie proszkowe.

 

OGRODZENIA KRAKÓW

ogrodzenia kraków 2

 

 ogrodzenia kraków 3  ogrodzenia kraków 4

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE 

Sprawne funkcjonowanie ogrodzenia jako bramy przesuwnej gwarantuje jej samonośna konstrukcja. Skrzydło zawieszone nad wjazdem nie wymaga dodatkowego podparcia i dlatego: śnieg, liście czy piasek nie przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się bramy. Stabilny ruch zapewnia specjalny zespół łożyskowanych rolek prowadzących.

ogrodzenia 1 ogrodzenia 2


 

BRAMY ROZWIERANE (JEDNO LUB DWUSKRZYDŁOWE)

ogrodzenia i bramy

ogrodzenie 1 ogrodzenie 2

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE  

Luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji nadaje zamknięcie jej bramą wjazdową dwuskrzydłową. To tradycyjne rozwiązanie w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką jest idealnym dopełnieniem ciekawej architektonicznie zabudowy.

ogrodzenie 1a ogrodzenie 2a

Drogi kliencie, zwróć uwagę na to, co dzieje się z dołem bramy podczas otwierania, specjalnie dla Ciebie zastosowaliśmy profesjonalne rozwiązanie przy dużym spadku na podjeździe. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami.

 

FURTKI, SEGMENTY I SŁUPKI DO OGRODZEŃ

ogrodzenie kraków


  

OGRODZENIA - WZORY I KOLORYSTYKA


Paleta kolorów RAL

 Zaprezentowane kolory mogą nieznacznie odbiegać od koloru przedstawionego powyżej.

 

PRZYKŁADOWE WZORY OGRODZEŃ

            PS 001                                                PP 001                                           PP 002                                          PP 002 (P)                                    PP 002 (P64)
                          PS 004                                                               PP 002 (P82)                                        PP 002 (P82) PINO                             PP 002 (P82) NOCE 
                                  AW.10.100                                     AW.10.101                                  AW.10.102
                                  AW.10.104                                     AW.10.105                                    AW.10.106
                                   AW.10.107                                     AW.10.108                                      AW.10.109
                                  AW.10.110                                      AW.10.111                                       AW.10.112

 

                                                                     AIR                                                                     BREEZE
                                                                   CORE                                                                 IMPRESSIVE

 

Ogrodzenia Wiśniowski, Konsport oraz ogrodzenia aluminiowe NIVE

Pobierz lub otwórz w formie PDF informacje na temat ogrodzenia producentów:

Ogrodzenia Wiśniowski

Ogrodzenia Konsport

Ogrodzenia aluminiowe NIVE

Bramy posesyjne WIŚNIOWSKI

Ogrodzenia posesyjne i przemysłowe KONSPORT 

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ogrodzeń. W Krakowie i okolicach oferujemy zarówno sprzedaż, dostawę, jak i fachowy montaż wybranego ogrodzenia. Stawiamy jedynie na produkty najwyższej jakości, wykonane z najtrwalszych materiałów, które sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych i pozostaną odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Oferujemy różnorodną kolorystykę ogrodzeń w Krakowie, które charakteryzują się zróżnicowanym designem, dlatego bez problemu można je dopasować do każdego budynku, bez względu na styl architektoniczny. Znajdziesz u nas zarówno nowoczesne i minimalistyczne ogrodzenia, jak i bardziej tradycyjne modele ogrodzeń. Zależnie od indywidualnych potrzeb, proponujemy ogrodzenia przeznaczone dla obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w montażu, wszystkie ogrodzenia możemy zamontować na dowolnym terenie, także tym bardziej wymagającym, o większych nierównościach. Ogrodzenia modułowe mogą zostać uzupełnione o słupki, bramy, furtki i dodatkowe segmenty, dzięki czemu zostaną całkiem dostosowane do potrzeb danego klienta. Rekomendujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie bram wjazdowych i przesuwnych, które mogą stanowić część dowolnego ogrodzenia. Co więcej, oferujemy także 10-letnią gwarancję na zamontowane przez nas ogrodzenia w Krakowie i okolicach. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Duży wybór i produkty wysokiej jakości pozwolą nam wspólnie wybrać najlepsze ogrodzenie.

 

Galeria i wizualizacje ogrodzeń

Poniżej przedstawiamy galerie realizacji oraz wizualizacji różnych form ogrodzenia.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl