Pergole Kraków

W naszej ofercie dostępne są między innymi pergole. W Krakowie oferujemy również ich profesjonalny montaż oraz serwis. Gwarantujemy szeroki wybór produktów od renomowanych producentów. Pergola to rodzaj zadaszenia tarasu ogrodowego, które może mieć wiele zastosowań. Pergole tarasowe, które oferujemy, to solidne konstrukcje ogrodowe, które zazwyczaj stanowią część całego budynku, choć mogą przybierać również inne formy, na przykład wolnostojącej konstrukcji lub zacienionej alei. Nowoczesne pergole składają się zazwyczaj z podstawy w formie słupów, które wspierają całą konstrukcję oraz z dachu wykonanego z profili aluminiowych lub wytrzymałego materiału zacieniającego.

 

Pergole - Kraków

Jeśli zależy Ci na tym, aby w swoim ogrodzie stworzyć wyjątkową aurę i odpowiednie miejsce do relaksu, pergola tarasowa jest właśnie dla Ciebie. Ta wyjątkowo funkcjonalna konstrukcja zapewni Ci miłe zacienienie w bardzo słoneczne dni, zaś w deszczowe ochroni cały taras przed opadami. To doskonały sposób, aby zabezpieczyć przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi także meble ogrodowe, tworząc przy okazji idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nowoczesne pergole tarasowe mają wbudowany automatyczny mechanizm w dachu, który umożliwia zwijanie i rozwijanie go w taki sposób, aby pokrywał dowolnie wybrany przez nas obszar. Produkty dostępne w naszej ofercie prezentują się bardzo estetycznie, a duże zróżnicowanie ich designu pozwala wybrać taką, która najlepiej dopasuje się do stylu architektonicznego budynku. Ponadto, pergole tarasowe często umożliwiają zamontowanie dodatkowego oświetlenia w ogrodzie. Niektóre modele pergoli mogą stanowić również podporę dla roślin, eksponując je i zapewniając prawidłowe warunki wzrostu i rozwoju. Proponowane przez nas pergole w Krakowie z pewnością nietrudno będzie dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Pergole tarasowe w Krakowie - nasza oferta

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli pergoli w różnych stylach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz taką, która spełni Twoje oczekiwania w kwestii wyglądu i będzie komponować się z Twoim ogrodem. Co więcej, nasze pergole są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego pozostają odporne na wszelkie uszkodzenia oraz niekorzystne czynniki zewnętrzne, co zapewnia im trwałość i atrakcyjną prezencję przez wiele lat. Oferujemy także profesjonalny montaż oraz serwis na terenie Krakowa i okolic. Zlecenia realizujemy szybko i z dbałością o satysfakcję klientów. Zapraszamy do zapoznania się z  ofertą naszych pergoli w Krakowie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl