SZLABANY KRAKÓW

Szlabany - montaż i serwis

szlabany Kraków

Firma "PILS" specjalizuje się w dostawie, montażu i serwisie szlabanów marki CAME, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Przy wyborze danego szlabanu najistotniejsza jest intensywność jego pracy oraz długość ramienia.

Szlabany Kraków 2

Automatyczne szlabany parkingowe do pracy normalnej przeznaczone są do użytkowania na wjazdach na tereny firm, osiedli, małych i średnich parkingów (do 400 miejsc parkingowych). Intensywność użytkowania tych szlabanów zależna jest od długości ramienia i nie powinna przekroczyć 1000 otwarć na dobę.

Do grupy szlabanów o specjalnym przeznaczeniu można zaliczyć szlabany o najdłuższych ramionach (nawet do 12 m), szlabany z czasem otwarcia 0,8 s, stopniem ochrony IP65 lub z dodatkowym zabezpieczeniem przeciw wandalizmom.

 

SZLABANY KRAKÓW - TYPY

Gard

Szlaban do szybkich przejazdów.

Szlaban drogowy dla przejść o szerokości do 6,5 m.

Gard 4

Szlaban automatyczny.

Szlaban drogowy o szerokości do 3,75 m.

Gard 8

Szlaban automatyczny.

Szlaban drogowy o szerokości do 7,6 m.

Gard 12

Szlaban automatyczny.

Szlaban drogowy o szerokości 12 metrów.

 

TYPY ZAPÓR DROGOWYCH

Cat

Dla przejazdów o szerokości do 16 m.

Unipark

Szerokość blokady od 35 cm do 80 cm

Ręczna blokada

Tradycyjna szerokość blokady

Kolczatki

Posiadają najlepsze zabezpieczenie 

 

 

Nasza firma zajmuje się między innymi dostarczaniem szlabanów w Krakowie i okolicach. Mowa tu o automatycznych szlabanach parkingowych, które zabezpieczają wjazd na parkingi różnego rodzaju - wewnętrzne i zewnętrzne, ale również prywatne tereny należące do firm czy instytucji, a także wjazdy na osiedla. Odpowiednio zamontowany szlaban pozwala chronić dany parking przed nieupoważnionymi pojazdami, a także zwiększa kontrolę i usprawnia ruch na terenie parkingu. Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy także profesjonalny, bezpieczny montaż szlabanów na terenie Krakowa i okolic.

 

Szlabany w Krakowie - charakterystyka

W naszej ofercie dostępnych jest wiele rodzajów szlabanów - najważniejsze jest, aby wybrać taki szlaban, który będzie działał sprawnie i bezproblemowo, co może zagwarantować jedynie odpowiednie dostosowanie szlabanu do wymaganej intensywności pracy, a ta uzależniona jest od długości ramienia szlabanu. Oferujemy między innymi szlabany automatyczne o zróżnicowanej szerokości, szlaban do szybkich przejazdów, a także różne typy zapór drogowych, które jeszcze bardziej usprawnią właściwe poruszanie się po danym terenie.

 

Nowoczesne szlabany automatyczne w Krakowie

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która zamontuje odpowiedni szlaban w wyznaczonym miejscu, skorzystaj z naszych usług. Realizacje wykonujemy szybko i bez problemu wybierzemy odpowiedni szlaban dostosowany do potrzeb klienta. Kompleksowe usługi dostawy, montażu i serwisu szlabanów świadczymy na terenie Krakowa i okolic.

 

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl