Novoferm Kraków

 

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą bram przemysłowych, garażowych, ogrodzeń dla przemysłu, ogrodzeń posesyjnych, automatyki do bram, rolet zewnętrznych, balustrad, żaluzji, drzwi zewnętrznych, żaluzji fasadowych,  rolet, markiz, szlabanów, krat rolowanych, ale również ich montażem oraz serwisem. Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w naszym sklepie, pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, którzy odznaczają się niezwykłą niezawodnością i posiadają odpowiednie certyfikaty. Jedna z najpopularniejszych firm, jakie znajdziesz w naszym sklepie, jest Novoferm.

Novoferm Kraków w naszej ofercie

Firma została założona przez Hoffmanna oraz Sandschepera w 1955 roku w Niemczech, w miejscowości Isselburg-Werth. Od samego początku produkowano tam wyroby z metalu - bramy garażowe, drzwi, okna, balustrady, stalowe półki oraz wałki dystrybucyjne. Firma osiągnęła niezwykły sukces dzięki, jak na tamte czasy, niezwykłemu przemysłowi. Bramy garażowe oraz drzwi wyrabiane z metalu były wówczas nowością i mało kto specjalizował się w ich produkcji. Rok 1962 był przełomowy dla producenta. Zmieniło się bowiem wówczas położenie zakładu, rozpoczęto produkcję drzwi przeciwpożarowych, a w następstwie produkcję przemysłową wyrobów metalowych.

Producent Novoferm już od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju drzwi oraz bram stosowanych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Szeroki wybór różnych wersji wykończeń, wykonania, a także sterowników i opcji instalacji powoduje, że klienci zawsze znajdują rozwiązanie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Nasza firma zajmuje się dystrybucją produktów Novoferm i oferuje zarówno ich sprzedaż, jak i montaż oraz serwis. To, co wyróżnia producenta to najwyższa jakość, niezawodność, wygoda oraz najbardziej urozmaicone wzornictwo w niezwykle korzystnych cenach.

Novoferm - doskonałe produkty dla każdego

Grupa Novoferm to jeden z wiodących dostawców drzwi przemysłowych, garażowych oraz systemów drzwi i napędów w Europie. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów producenta.

Rosnące zapotrzebowanie na komfort, bezpieczeństwo, wygląd i funkcjonalność sprawia, że potrzeba innowacji dotyczy każdej branży przemysłowej - łącznie z bramami, drzwiami oraz bramami garażowymi. Novoferm oferuje bramy z przyszłości z nowymi, alternatywnymi rozwiązaniami. Zapewniają one nie tylko wygodę podczas użytkowania, ale są też niesamowicie estetyczne.

Nasza firma realizuje zlecenia na terenie Krakowa i innych miejscowości w okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w naszym sklepie i skorzystania z usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl