serwis montaż bram Kraków serwis montaż bram Kraków

MONTAŻ ROLET KRAKÓW

Świadczymy usługi w zakresie montażu, napraw, regulacji, konserwacji, przeglądów okresowych oraz doradztwa technicznego dla bram garażowych, przemysłowych, automatyki, rolet i systemów osłon słonecznych, systemów ogrodzeniowych, stolarki otworowej. Posiadamy wykwalifikowany personel handlowy i serwisowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnią praktykę w branży są przeszkolenie w zakresie montażowym serwisowym i handlowym. Nasi serwisanci posiadają uprawnienia elektryczne

Firma PILS działa na rynku regionalnym Małopolskim. Swoje usługi świadczy dla odbiorców indywidualnych, instytucjonalnych, oraz w szeroko rozumianym zakresie budownictwa. Jako jedna z nielicznych firm Krakowskich posiadamy w swojej ofercie kilku renomowanych producentów bram co pozwala klientowi docelowemu wybrać dla siebie najbardziej dogodny produkt w jednym miejscu. Wszystkie nasze oferowane produkty posiadają certyfikaty CE i są dopuszczone do sprzedaży jako zgodne z wymaganymi normami

Firma specjalizuje się w zakresie dostawy i montażu, a następnie serwisu:

 • Bram garażowych
 • Bram przemysłowych
 • Bram przeciwpożarowych
 • Rolet, oraz osłon słonecznych
 • Ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
 • Balustrad
 • Stolarki otworowej w tym aluminiowej i stalowej, przeciwpożarowej
 • Szeroko rozumianej automatyki do w/w urządzeń jak i ich sterowań

Firma posiada bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę w obrębie swojej działalności. Posiada własne wykwalifikowane ekipy montażowe i serwisowe o wieloletnim doświadczeniu w branży. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami budowlanymi, spółdzielniami, zakładami przemysłowymi świadcząc dla nich usługi montażowe jak i serwisowe. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego , pomiarów , kalkulacji za pośrednictwem pracowników działających w terenie jak i w biurze.

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy WIŚNIOWSKI, CAME, SOMFY, NOVOFERM, NORMSTHAL, NITUS, SELT, ALUPROF, KONSPORT, NIVE

Na zakupione produkty w naszej firmie świadczymy usługi montażowe i serwisowe. Posiadamy wykwalifikowane ekipy monterów z uprawnieniami elektrycznym , które są wymagane do instalacji wszystkich napędów.

Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie BHP oraz posiadają  uprawnienia do pracy na wysokościach.

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem takich renomowanych marek jak: 

 • Wiśniowski
 • Came
 • SOMFY

Firma PILS świadczy również usługi w zakresie serwisu urządzeń które poddawane są wysokiej intensywności pracy. Posiadamy zaplecze magazynowe części i urządzeń dzięki czemu czas naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu jest krótki. 

 

Nasza firma zajmuje się między innymi montażem rolet w Krakowie i innych okolicznych miejscowościach. Montujemy rolety każdego rodzaju: rolety okienne, rolety dzień-noc, rolety wewnętrzne, rolety zewnętrzne czy rolety antywłamaniowe. Świadczymy także usługi dotyczące montażu, serwisu oraz naprawy napędów i sterowania do rolet. Zajmujemy się serwisem każdego rodzaju mechanizmów do rolet, bram i ogrodzeń. Nasz fachowy zespół z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się montażem każdego rodzaju systemu do rolet, a także samych rolet.

 

Montaż rolet w Krakowie - kompleksowe usługi

W swojej ofercie posiadamy rolety wielu renomowanych producentów, ponieważ od lat stawiamy na wysoką jakość naszych produktów - wiemy, że to właśnie trwałe materiały oraz sprawne mechanizmy automatyczne i manualne zapewniają skuteczne funkcjonowanie montowanym przez nas roletom, oraz zabezpieczeniom. Kiedy już wspólnie z klientem uda nam się wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb, montaż rolet w Krakowie odbywa się szybko i bezproblemowo.

 

Rolety w Krakowie - realizacja

Swoje usługi proponujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Wszystkie rolety i sterowania do rolet w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, a w naszej firmie pracują wykwalifikowani elektrycy upoważnieni do montażu wszystkich napędów do rolet. Przed montażem zawsze wykonujemy dokładne pomiary, dostarczamy produkty w wyznaczone miejsce i następnie montujemy odpowiednie rolety. Dodatkowo zajmujemy się również serwisem rolet i mechanizmów do rolet. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty montażu rolet w Krakowie i okolicach.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl