Hormann Kraków

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży bram garażowych, bram przemysłowych, ogrodzeń posesyjnych, ogrodzeń dla przemysłu, rolet zewnętrznych, automatyki do bram, balustrad, drzwi zewnętrznych, żaluzji, żaluzji fasadowych, rolet, markiz, krat rolowanych, szlabanów, a także ich montażem i serwisem. Wszystkie nasze produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych firm posiadających odpowiednie certyfikaty, które cechuje niezwykła niezawodność. Jednym z najpopularniejszych producentów, jakich znajdziesz w naszym sklepie, jest Hormann.

Konsekwentnie rozwijająca się firma rodzinna, na przestrzeni dziesięcioleci osiągnęła ustabilizowaną pozycję na rynku. Marka Hörmann to gwarancja najwyższej jakości produktów wraz z połączeniem najnowszych rozwiązań. Obecnie, grupa prowadzona jest już przez trzecie oraz czwarte pokolenie Augusta Hörmann, założyciela firmy - czyli jego wnuków i prawników.

Hormann - innowacyjne rozwiązania

Sukces dzisiejszego przedsiębiorstwa zapoczątkowany został w latach 50-tych dwudziestego wieku. Podjęto się wówczas produkowania na skalę przemysłową bram garażowych uchylnych, które były absolutną nowością. Nowa perspektywa rozwoju, która otworzyła się w latach 60-tych zawdzięczana jest rozpoczęciu produkcji bram garażowych segmentowych, które otwierały się w pionie, co przełożyło się na fakt, że zajmowały one mniej miejsca. Od tego czasu producent nieustannie poszerzał paletę produktów. Dziś poza znanymi, klasycznymi wyrobami, firma oferuje także bramy przesuwne, rolowane, oraz szybkobieżne, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, napędy zarówno do drzwi, jak i do bram, ościeżnice, zamknięcia dymoszczelne oraz przeciwpożarowe, automatyczne drzwi przesuwne, systemy kontroli dostępu oraz systemy techniki przeładunku.

Hormann Kraków - największy producent branży budowlanej w Europie

Grupa Hörmann jest niewątpliwie nie tylko najbardziej popularnym, ale również największym producentem bram i drzwi w Europie. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1935 i od tamtego czasu na całym świecie sprzedano ponad 20 milionów egzemplarzy ich bram. W Ameryce Północnej, Europie oraz Azji funkcjonuje łącznie 36 wyspecjalizowanych zakładów, które zatrudniają ponad 6000 pracowników pracujących nad produkcją oraz rozwojem najwyższej jakości ościeżnic, napędów, drzwi oraz bram, z których w następstwie będą korzystać zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne. Główna siedziba grupy Hörmann znajduje się w Niemczech, w małym miasteczku Steinhagen w Westfalii. To właśnie stamtąd sprowadzamy do Polski najwyższej jakości produkty, aby nasi Klienci mogli cieszyć się niezawodnością oraz bezawaryjnością.

Działamy na terenie Krakowa i innych okolicznych miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ul. Makuszyńskiego 24, 31-752 Kraków

Dojazd od ulic Okulickiego / Nowolipki

dojazd-od-ulicy-Łużyckiej

Wjazd przy ulicy Makuszyńskiego

brama-wjazdowa

Dojazd od ulic Kocmyrzowskiej / Nad Dłubnią

dojazd-od-ulicy-Kocmyrzowskiej

Tel/Fax.: 12 64 23 608, tel.kom.: 533 88 77 20

biuro@pils.com.pl